درباره فروشگاه کتابیار

کتابیار چیست؟

کتابیار موتور جستجوی کتاب و یک کتاب یاب است. شما کاربران گرامی می توانید در سایت کتابیار اقدام به جستجوی کتاب و ثبت سفارش نمایید همکاران ما سفارش شما را تهیه می نمایند و برای شما ارسال می کنند. همچنین در صورتی که چاپ خاصی مد نظر شماست در هنگام ثبت سفارش و قسمت توضیحات سفارش سال چاپ مورد نظر خودتان را درج نمایید تا در صورت امکان همان چاپ تهیه شود.


 کتابیار در سال 1397 کار خود را آغاز کرد و پس از مدتی با توجه به نوسان شدید قیمت کاغذ و تغییرات فراوان در نرخ کتاب ها و موجودی آن ها پروژه رصد مکانیزه بازار را در قاب فاز هایی طرح ریزی نمود ، فاز اول پروژه رصد مکانیز بازار در سال 1399 به اجرا درآمد و با محوریت تهیه و توزیع کتب دانشگاهی و سایر موضوعات شروع به کار کرد. این مجموعه در راستای ارائه هرچه بیشتر خدمات مستقیم به فرهیختگان عزیز ایرانی،با هدف تامین کتابهای موردنظر عزیزان در کمترین زمان ممکن و پوشش دهی تمام نقاط کشور در خدمت شما دوستان است.
مجموعه کتابیار با تولید محتوای ناب از کتب بخش های مختلف و ارائه مشخصات کامل از کتاب همراه با نقد و بررسی و توضیحات جامع اقدام به معرفی کتاب ها می نماید 
کلیه کتاب های سفارش داده شده توسط شما مشتریان عزیز در اندک مدتی توسط تیم جمع آوری کتاب از ناشرین، جمع آوری شده و در اسرع وقت برای شما ارسال می شود.
امیدواریم گامی کوچک در راستای ارتقای علم و دانش کشور برداشته باشیم ، بی شک تنها راه توسعه و آبادانی کشور عزیزمان ایران ، تنها با افزایش آگاهی جمعی ممکن می شود.
با آرزوی موفقیت شما عزیزان
مدیر مسئول کتابیار -  احسان عزیزی