کتاب بازی ذهنی معامله گری جردن تندلر ترجمه فاطمه دادمهر

  • 285,000 تومان


کتاب بازی ذهنی معامله گری جردن تندلر ترجمه فاطمه دادمهر

  • سیستمی برای حل کردن مشکلات ناشی از طمع،ترس،خشم
  • اعتماد به نفس و انضباط

جرد تندلر کارشناس ارشد روانشناسی، مشاور سلامت روان داری پروانه و مربی بازی های ذهنی شناخته شده بین المللی است. فهرست مراجعه کنندگان او 45 کشور را در بر می گیرد و شامل معامله گران مستقل و سازمانی، قهرمانان مسابقات جهانی، کارآفرینان، ورزشکاران حرفه ای و بازیکنان مسابقات گلف حرفه ای مردان جهان می باشند.

وی علاوه بر بازی ذهنی معامله گری، خالق دو کتاب پر فروش دیگر در زمینه بازی های ذهنی نیز هست. جرد پیش از این رئیس بخش روانشناسی ورزشی در سازمان ورزش های الکترونیک تیم لیکوبید بود و سرپرستی این بخش را بر عهدا داشت. او یکی از کلیدی ترین مهره ها در بسیاری از مسابقات قهرمانی آن سازمان، از جمله مسابقات بین المللی 2017 گرند اسلم اینتل و چهار عنوان قهرمانی سری بود.

علاقه او به بازی ذهنی از تجربه شخصی اش سرچشمه گرفت. جرد در مسابقات گلف دانشگاهی برای کالج اسکیدمور سه بار عنوان بهترین بازیکن و قهرمانی 9 دوره از مسابقات را بدست آورد. با این حال، همواره در وریدادهای مهم ملی دچار مشکل می شد او با هدف یافتن پاسخ، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روانشناسی گرایش مشاور اخذ کرد و یک درمانگر پروانه دار شد تا مشکلاتی را که روانشناسی ورزشی معمولی قادر به حل آن ها نبود.

سرفصل های این کتاب

فصل اول: سیستمی برای رفع مشکلات بازی ذهنی

فصل دوم: از الگوی خود نقشه برداری کنید

فصل سوم: ریشه مشکل را پیدا کنید

فصل چهارم: طمع

فصل پنجم: ترس

فصل ششم: خشم

فصل هفتم: اعتماد به نفس

فصل هشتم: انضباط

کتاب حاضر اثر فاطمه دادمهر می باشد و توسط انتشارات مهربان به چاپ رسیده است. شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید و با پست پیشتاز در سراسر کشور تحویل بگیرید.

کتاب بازی ذهنی معامله گری جردن تندلر ترجمه فاطمه دادمهر

مشخصات کتاب
موضوع معامله گری
ناشر مهربان
مولف فاطمه دادمهر و زهرا دادمهر
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1401
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
شابک 9786004074155

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب