کتاب مرجع کامل تئوری های مدیریت سیدجوادین

  • 390,000 تومان351,000 تومان


کتاب مرجع کامل تئوری های مدیریت سیدجوادین

ویرایش جدید – آخرین چاپ 1402

ویژه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت

ضریب 3 در آزمون کارشناسی ارشد و ضریب 4 در آزمون دکتری دلیلی بر اهمیت بالای درس تئوری های مدیریت است. بر اساس شیوه جدید در برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری، سوالات درس تئوری های مدیریت در سطح کارشناسی طرح خواهد شد، بنابراین کتاب حاضر علاوه بر آزمون کارشناسی ارشد برای آمادگی آزمون دکتری نیز کاملا مناسب است.

استفاده از منابع جدید و سطح بالاتر برای طرح سوال در آزمون کارشناسی ارشد تئوری های مدیریت، منابع طرح سوال برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری را مشترک و تا حد بسیار زیادی به هم نزدیک ساخته است.

دانشجویان و داوطلبان عزیز مستحضر هستند که به علت حجم زیاد کتاب های تئوری و گستردگی مباحث و مطلب این درس، تدوین کتابی در این زمینه چقدر دشوار است و همیشه برای داوطلبان این سوال مطرح بود که بلاخره کدام کتاب یا کتاب های تئوری را برای آمادگی آزمون مطالعه نمایند.

کتاب حاضر در سال 1390 برای پاسخگویی به این نیاز مبرم تدوین و تا کنون در چندین چاپ به روز شده است. ویژگی های اصلی کتاب به شرح زیر است:

  • مطالب به صورت بسیار مفید، جامع و طبقه بندی شده تدوین شده است.
  • در تدوین کتاب از منابع متعدد اصلی و مکمل طرح سوالات استفاده شده است.
  • اصطلاحات و عبارات بسیار مهم در متن کتاب بولد و برجسته شده است.
  • برخی توضیحات و عبارات تکمیلی در داخل کادر در قالب نکته آمده است.
  • سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری همراه با پاسخ تشریحی ارائه شده اند.

کل کتاب در چاپ های ششم و یازدهم مورد بازنگری قرار گرفت تا از هر نظر به روز و جامع باشد. همچنین پاسخ های تشریحی برخی سوالات مختصر شده است.

رویکرد اصلی کتاب در تالیف و تدوین مطالب بدین شکل بوده است که همه مطالب اصلی و مهم هر سرفصل و عنوان، بی کم و کاست، بر اساس کتاب های مرجع و منابع اصلی آزمون تدوین شده است و نکات مکمل ( حتی در حد نکات و عبارات یا مثال های کوتاه) از کتاب های دیگر به خصوص کتب منبع کنکور به آن ها اضافه شده است.

کتاب تئوری های مدیریت مرجع کاملی برای یادگیری تئوری های سازمان و مدیریت برای دانشجویان است این کتاب صرفا یک کتاب برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نیست، بلکه کامل ترین مرجع یادگیری تئوری های مدیریت است و در برخی دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می شود. کتاب تئوری های مدیریت از زمان انتشار چاپ اول تا کنون یکی از پر فروش ترین کتاب های انتشارات نگاه دانش بوده است.

علاوه بر ویژگی های متمایز و منحصر به فرد کتاب نظیر جامعیت، سبک نگارش مطالب و پوشش منابع گسترده به روز شده مستمر کتاب مطالبق با آخرین روند منابع و طراحان سوال اصلی ترین دلیلی است که باعث افزایش روند استقبال داوطلبان عزیز این کتاب است. در کنار این کتاب، مطالعه کتاب بانک سوالات چهار گزینه ای تئوری های مدیریت (کلیک کنید) توصیه می شود.

جهت مشاهده مشخصات کتاب روی بخش اطلاعات کتاب کلیک کنید.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتاب کتابیار سفارش دهید.

کتاب مرجع کامل تئوری های مدیریت سیدجوادین

مشخصات کتاب
موضوع تئوری مدیریت
ناشر نگاه دانش
مولف سیدرضا سیدجوادین
نوبت چاپ 14
سال چاپ 1402
تعداد صفحات 752
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
شابک 9789641574699

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب