کتاب زندگی های پنهان درون گرایان : درون جهان مخفی مان

  • 210,000 تومان168,000 تومان


***ارسال رایگان با خرید بالاتر از 1.5 میلیون تومان***

کتاب زندگی های پنهان درون گرایان : درون جهان مخفی مان

از متن کتاب:

راهنما و بیانیه‌ی یک درون‌گرا برای همه‌ی آن‌هایی که کم‌حرف‌اند و برای آن‌هایی که کم‌حرف‌ها را دوست دارند. در زندگی‌ام آن روز آخرین‌بار نبود که سکوتم کسی را گیج و ناامید می‌کرد. بیش‌تر عمرم حسِ جداییِ دنیای درونم و دنیای بیرون را با خودم یدک کشیده‌ام. آیا شما هم همیشه حس متفاوت‌بودن داشته‌اید؟ در مدرسه ساکت بوده‌اید؟ آیا مردم از شما می‌پرسیدند: «چرا بیش‌تر حرف نمی‌زنی؟» آیا هنوز هم این سؤال را ازتان می‌پرسند؟ اگر این‌طور باشد، شما هم مثل من درون‌گرایید و لابد رازهایی درونتان دارید. اندیشه‌هایی دارید که لغتی برای بیانشان نمی‌یابید و ایده‌های بزرگی که هیچ‌کسِ دیگری نمی‌بیندشان. شاید رازتان این باشد که حتی وقتی دیگران اطرافتان هستند احساس تنهایی می‌کنید. شاید کارهای خاصی انجام می‌دهید و به شیوه‌ی خاصی رفتار می‌کنید، چون به گمانتان باید این‌طور باشید. شاید قلبتان انتظار فردی را می‌کشد که خودِ واقعی شما را ببیند و بداند به‌راستی در سرتان چه می‌گذرد. این کتاب درباره‌ی رازهاست؛ درباره‌ی این‌که درون‌گرایان چگونه‌اند.

درباره کتاب زندگی های پنهان درون گرایان: درون جهان مخفی مان

به‌نمایندگی از همه‌ی آن‌هایی که مدت‌های مدیدی است به‌خوبی درک نشده‌اند، طرد یا نادیده گرفته شده‌اند، جن گرانمنِ درون‌گرا، دفاعیه‌ای دلسوزانه آماده کرده تا قدم به دنیای اسرارآمیز درون‌گرایان بگذارید، زوایای عجیب اما جالب آن‌را کشف کنید و به تحسین‌اش بپردازید.
این کتاب مناسب همه‌ی رده‌های سنی است و بر پایه‌ی تحقیقات علمی، مصاحبه‌های مفصل با متخصصان، نقل‌قول‌های درون‌گرایان و زندگی شخصی خودِ گرانمن، به سازوکار ذهن درون‌گرایان می‌پردازد و نشان می‌دهد چرا بیش‌تر آدم‌ها، چه در خانه و چه در محل کار، نمی‌توانند ارتباط مناسبی با درون‌گرایان برقرار کنند.
زندگی‌های پنهان درون‌گرایان بیانیه‌ای نیروبخش است که باورهای غلط را می‌زداید و حقایق را آشکار می‌کند. به‌کمک مطالب این کتاب درون‌گرایان می‌توانند به‌جای جنگیدن با طبیعتِ خود با آن همراه شوند و به جایگاه درست خود در جامعه دست پیدا کنند.

کتاب زندگی های پنهان درون گرایان : درون جهان مخفی مان

مشخصات کتاب
موضوع روانشناسی موفقیت
ناشر میلکان
مولف جن گرانمن
مترجم نیلوفر دهقانی
نوبت چاپ 3
سال چاپ 1402
تعداد صفحات 248
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
شابک 9786222544546

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب