کتاب قصه های شب برای مدیران تالیف هنری مینتزبرگ ترجمه محمدحسین نقوی

  • 35,000 تومان


کتاب قصه های شب برای مدیران تالیف هنری مینتزبرگ ترجمه محمدحسین نقوی

درنگی برای تعمق، پس از رها شدن از یک روز پر از آشوب مدیر بودن

در دنیای مدیریت صاحب‌نظران مختلفی هستند و گاه نگاه آن‌ها کاملاً با یکدیگر متناقض است. هنری مینتزبرگ (Henry Mintzberg) متفکری دل‌نشین با ذهنی بی‌نظیر است که حرف‌ها و آرای او حاصل سال‌ها مشاهده و تعمق روی بهترین سازمان‌هاست. برخلاف بسیاری از نویسندگان و مشاورانی که با کلام‌شان مدیران با تجربه را تحقیر می‌کنند و آتش اضطراب و نادانی به جان‌شان می‌اندازند، سخنان مینتزبرگ برای مدیران بزرگ آرامش‌بخش است.
از ویژگی‌های کتاب «قصه‌های شب برای مدیران» جامعیت آن است؛ موضوعات گسترده‌ای از «آموزش مدیریت» تا «سازمان‌دهی» را از زاویه‌ای متفاوت با آن‌ چه در کتاب‌ها و نظریه‌های مدیریت رایج است، پوشش می‌دهد. داستان‌های این اثر ساده نوشته شده، اما از خِرَدی برآمده است که نتیجه‌ی مشاهدات عمیق این اندیشمند خوش‌ فکر درباره‌ی سازمان و جامعه است.
کتاب قصه‌های شب برای مدیران (Bedtime stories for managers) گزیده‌ای از جان کلام و دیدگاه‌های پخته‌ی مینتزبرگ است که در طی سالیان سال تحصیل کرده و با زبان تمثیل و استعاره، اما مختصر و مفید در قالب نوشته‌های کوتاه جمع‌ آورده است. به‌ تعبیر خود مینتزبرگ، این کتاب شاید مهم‌ترین اتفاق زندگی او در آستانه‌ی هشتاد سالگی‌اش باشد.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب قصه های شب برای مدیران تالیف هنری مینتزبرگ ترجمه محمدحسین نقوی

مشخصات کتاب
موضوع کسب و کار، مدیریت
ناشر میلکان
مولف هنری مینتزبرگ
مترجم محمدحسین نقوی، علی بابایی و حانیه محمدی
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1398
تعداد صفحات 167
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
شابک 9786226573542

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب