کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی و صنعتی ایرج نوروش

  • 280,000 تومان252,000 تومان


***ارسال رایگان با خرید بالاتر از 1.5 میلیون تومان***

کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی و صنعتی ایرج نوروش

رشته مالی مقطع کارشناسی ارشد امروزه یکی از رشته های جذاب تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. توجه دولت به توسعه بورس های سهام و کالا در ایران، ایجاد شرکت های سرمایه گذاری و کارگزاری ها و توسعه شرکت های مالی و بانک های خصوصی فرصت های شغلی فراوانی ایجاد نموده که جذابیت رشته مالی را در پی داشته است.

در کتاب حاضر علاوه بر پاسخ تشریحی به سوالات حسابداری مالی و حسابداری صنعتی، سه آزمون برگزار شده در سه سال گذشته در ضمیمه انتهای کتاب آمده است. درسنامه ای خواهد بود برای یادگیری و مرور مطالب و نکاتی که در این دو درس می تواند داوطلبان را برای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد رشته مالی آماده سازد.

در گذشته نبود مواد امتحانی حسابداری مالی و حسابداری صنعتی در میان مواد امتحانی آزمون ورودی کارشناسی ارشد رشته مالی یکی از کاستی های بارزی بود که همواره مورد انتقاد صاحبنظران این رشته قرار می گرفت. خوشبختانه مسئولین سازمان سنجش کشور به این مساله مهم پی برده و به مواد امتحانی حسابداری مالی و حسابداری صنعتی با ضریب 4 را در زمره حوزه های دیگر قرار دادند. در این راستا، نویسندگان این کتاب بر آن شدند تا با مرور مطالب حسابداری مالی و حسابداری صنعتی ( البته در سطحی که فارغ التحصیلان رشته مال مقطع کارشناسی با آن آشنا می شوند) کتاب جامعی در اختیار داوطلبان عزیزی که از رشته تحصیلی مالی با سایر رشته ها برای ورود به سطح کارشناسی ارشد این رشته تلاش می کنند به چاپ رساندند.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی و صنعتی ایرج نوروش

مشخصات کتاب
موضوع حسابداری
ناشر نگاه دانش
مولف ایرج نوروش، غلامرضا کرمی، محمد مرادی، علیرضا وافی ثانی
نوبت چاپ 4
سال چاپ 1401
تعداد صفحات 576
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
شابک 9789641573180

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب