کتاب هنر دستیابی به تمرکز مایکل هایت ترجمه حمیدرضا توحیدی

  • 45,000 تومان


کتاب هنر دستیابی به تمرکز مایکل هایت ترجمه حمیدرضا توحیدی

روشی کارآمد برای کسب خروجی بیشتر با کار کمتر

بهره وری به معنی انجام کارهای بیشتر نیست، به معنی انجام کارهای درست است، به معنی شروع هر روز با دید باز و پایان دادن آن با احساس رضایت، دستاورد و انرژی اضافه است و به معنی دستیابی به چیزهای بیشتر با انجام کار کمتر است. این کتاب چگونگی آن را به شما نشان می دهد.

 

اگر در پایان هر روز کاری خسته و کوفته هستید و از عملکردتان راضی نیستید به دلیل مدل کاری اشتباهی است که دارید، سیستمی که وقت و انرژی شما را هدرداده و بهره وری‌تان را پایین آورده است. در واقع بهره وری به معنای انجام کار بیشتر با سرعت بیشتر نیست، بلکه درباره گرفتن نتیجه است.

افراد موفق کار خود را بر اساس پیامدها ارزیابی می کنند نه میزان فعالیت‌شان. در مقابل افراد ناموفق با وجود کار بیشتر بهره وری کمتر دارند. چرا؟ به دلیل سیستم بهره وری اشتباهی که دارند؛ تله ای که اغلب افراد در آن گرفتار می شوند.

مایکل هایت، مدرس جهانی بهره وری، سیستمی جدید و کاربردی برای بهره وری ایجاد کرده که بر مبنای نتایج است. هایت در کتاب هنر دستیابی به تمرکز، راه رسیدن به نتایج بیشتر و بهتر را به ما یاد می دهد و نکته جالب ماجرا این است که در این روش زمان کمتری درگیر به دست آوردن این نتایج هستیم؛ چیزی که این روزها -در دنیای پر از حواس پرتی- برایمان حکم کیمیا را دارد.

این کتاب راهنمایی مفید و کاربردی است برای یافتن تمرکز در کار و زندگی و در نتیجه افزایش کیفیت کار و زندگی. به قول اولیور برکمن زندگی‌مان در نهایت چه خواهد بود، جز مجموع تمام چیزهایی که بر آن‌ها تمرکز کرده‌ایم؟

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب هنر دستیابی به تمرکز مایکل هایت ترجمه حمیدرضا توحیدی

مشخصات کتاب
موضوع روانشناسی ، موفقیت
ناشر میلکان
مولف مایکل هایت
مترجم حمیدرضا توحیدی
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1399
تعداد صفحات 221
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
شابک 9786226573900

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط