کتاب چراغ سبزها اثر متیو مک کانهی ترجمه سمانه پرهیزکاری

  • 99,000 تومان


کتاب چراغ سبزها اثر متیو مک کانهی ترجمه سمانه پرهیزکاری

پنجاه سال است که در این زندگی ام، چهال و دو سال است که سعی می کنم معمای آن را حل کنم، و سی و پنج سال است که از سرنخ هایی که برای حل آن پیدا می کنم یادداشت برمی‌دارم؛ یادداشت هایی دربارۀ موفقیت ها و شکست ها، شادی ها و غم ها، چیزهایی که باعث شگفتی ام شده اند و چیزهایی که به خنده ام انداخته اند. سی و پنج سال فهمیدن، به خاطر سپردن، تشخیص دادن، جمع کردن، و نوشتن چیزهایی که برایم تکان دهنده یا جذاب بوده است. این که چطور عادل باشم… چطور استرس کمتری داشته باشم… چطور خوش بگذرانم… چطور کمتر به آدم ها آسیب بزنم… چطور آدم خوبی باشم… چطور چیزی که می خواهم را به دست بیاورم… چطور در زندگی به معنا برسم… چطور خودِ واقعی ام باشم.

همیشه می نوشتم تا بتوانم فراموش کنم. فکر کردن به بازنگری در زندگی و افکارم آزاردهنده بود. گمان نمی کردم از حمل این زندگی و افکار لذت ببرم. اخیراً جرأت پیدا کرده ام به نوشته هایم در این سی و پنج سال – دربارۀ کسی که پنجاه سال بوده ام – نگاهی بیندازم. و می دانید چه شد؟ بیشتر از چیزی که فکر می کردم از بودن در کنار خودم لذت بردم. خندیدم… گریه کردم… فهمیدم بیشتر از حد انتظارم لحظه ها را به خاطر دارم… و کمتر فراموش کرده ام.

این یک نامۀ عاشقانه است؛ برای زندگی

چراغ سبزها نوشته‌ی متیو مک کانهی – بازیگر مشهور و برندۀ جایزه اسکار – کتابی است پر از داستان های جالب، جمله های حکیمانه و درس هایی از زندگی که از دل سختی ها بیرون آمده اند و همگی از راز زندگی همراه با رضایت و شادی قلبی می گویند. چراغ سبزها یکی از بهترین کتابهای 2020 به انتخاب گاردین، آمازون، نیویورک تایمز و … بوده است.

«کتابی صادقانه و برآمده از دل که متیو مک کانهی در آن از ما دعوت می کند با او همراه شویم و درس هایی را که از زندگی گرفته سبک‌سنگین کنیم تا بفهمیم هدف از زندگی به هیچ وجه برنده شدن نیست، بلکه درک کردن آن است»

- مارک منسن؛ نویسندۀ هنر ظریف رهایی از دغدغه ها و اوضاع خیلی خراب است

جهت مشاهده مشخصات کتاب روی بخش اطلاعات کتاب کلیک کنید.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب چراغ سبزها اثر متیو مک کانهی ترجمه سمانه پرهیزکاری

مشخصات کتاب
ناشر میلکان
مولف متیو مک کانهی
مترجم سمانه پرهیزکاری
نوبت چاپ 9
سال چاپ 1400
تعداد صفحات 320
قطع رقعی
شابک 9786222540487

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط