کتاب کودکان مبتلا به اتیسم (راهنمای والدین، مربیان و درمانگران) تالیف طلعت رافعی

  • 170,000 تومان144,500 تومان


کتاب کودکان مبتلا به اتیسم (راهنمای والدین، مربیان و درمانگران) تالیف طلعت رافعی

این کتاب از ویژگی های زیر برخوردار است:

  • سادگی و روانی مطلب: سعی شده است مضامین با عبارات ساده و مثال های عینی آشکار نگارش شود، تا زمینه انتقال آسنا مفهوم به هر خواننده ای فراهم شود.
  • استفاده از تصویر: کمک گرفتن از تصویر ویژگی دیگر این کتاب است. تصویر حتی در آنجایی که کلامی در میان نیست می تواند بیانگر مفاهیم بسیار مهمی باشد. با توجه به این که کودکان مبتلا به اتیسم به کمک تصویر بهتر می آموزند سعی شده است تا این تجربه برای والدینشان نیز در این کتاب فراهم شود.
  • اعتبار بخشیدن به آزادی کودک: سعی شده است ضمن بیان روش های آموزشی و رفتاری با کودک، به آزادی وی و یا به عبارتی به حقوق روانی او به عنوان انسانی مستقل احترام گذاشته شود. به عبارتی از ارائه روش های آموزشی دشوار که کودک را در چارچوبی فشرده و متراکم از آموزش های مختلف محصور می کند و انگیزه، علاقه و میل به آموختن را از او سلب می کند، پرهیز شده است.
  • قابلیت کاربردی: با توجه به اینکه کتاب محتوای کاربردی دارد، از هر نوع حاشیه پردازی نظری نسبت به یک موضوع اجتناب، و بی درنگ به نشانه های و راهکارها پرداخته شده است.

کتاب کودکان مبتلا به اتیسم (راهنمای والدین، مربیان و درمانگران) شامل چهار بخش کلیات، خانواده و کودک مبتلا به اتیسم، مدرسه و کودک مبتلا به اتیسم و برنامه عملیاتی برای رشد مهارت های حسی کودکان می باشد.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب کودکان مبتلا به اتیسم (راهنمای والدین، مربیان و درمانگران) تالیف طلعت رافعی

مشخصات کتاب
موضوع کودکان مبتلا به اتیسم
ناشر دانژه
مولف طلعت رافعی
نوبت چاپ 3
سال چاپ 1398
تعداد صفحات 282
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
شابک 9786002500090

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط