سوالات متداول

 

 • هزینه ارسال بنا بر وزن کتاب ها و مقصد بین 20 الی 40 هزار تومان می باشد و توسط پست پیشتاز ارسال می شوند
 • کد رهگیری مرسوله پس از تحویل به اداره پست برای شما  پیامک می شود تا بتوانید مرسوله پستی خود را رهگیری نمایید
 • زمان رسیدن بسته ها پس از تحویل به اداره پست تا  مقصد متغیر می باشد ولی به صورت میانگین از 2 روز کاری تا 4 روز کاری است. (به صورت کلی تایم رسیدن مرسوله های پستی بسیار متغیر می باشد و وابسته به علمکرد اداره پست استان شما هست بنابراین ما تضمین دقیقی برای تایم دریافت مرسوله ها نداریم)
 • برای خرید عمده و بالاتر از 2 عدد از یک عنوان کتاب حتما با پشتیبانی فروشگاه قبل از سفارش گذاری و پرداخت وجه هماهنگ نمایید ، در صورت عدم امکان تهیه تعداد بالا از یک عنوان کتاب و سفارش گذاری بدون هماهنگی مشمول جریمه و کسر مبلغ در هنگام عودت وجه خواهید بود.
 • در صورتی که نیاز به فاکتور چاپی و مهر شده دارید ، حتما در هنگام سفارش گذاری قسمت توضیحات درج نمایید تا فاکتور چاپی به همراه مهر فروشگاه در بسته بندی قرار داده شود
 1. من کتاب …. را می خواهم، آیا شما این کتاب را با همین قیمت موجود دارید که سفارش بدهم؟
  موجودی کتاب ها به صورت لحظه ای تغییر می کند و ممکن است همزمان چندین نفر از یک کتاب سفارش بدهند و نیاز باشد که کتاب تهیه شود؛ در تهیه مجدد ممکن است با تغییر قیمت از جانب ناشر (عمدتاً به علت تجدید چاپ کتاب) و یا ناموجودی کتاب مواجه شویم. فرآیند ما به این صورت است که بعد از ثبت سفارش کتاب توسط شما اگر مشکلی در موجودی یا قیمت کتاب باشد در کوتاه ترین زمان ممکن به شما اطلاع رسانی می شود (عموماً از طریق پیامک و ایمیل)  و در صورت نیاز مبلغ سفارش به طور کامل به شما عودت داده می شود.
 2. اگر الان سفارش بدهم کتابها چه زمانی به دست من می رسند؟
  در حال حاضر زمان پردازش و تحویل هر سفارش به پست یک الی دو روز کاری می باشد. پس از تحویل بسته به اداره پست زمان ارسال به روش پست پیشتاز بین 2 الی 4 روز کاری می باشد. (روز های تعطیل رسمی، روز کاری محسوب نمی شود)
 3. آیا به جز پرداخت اینترنتی و ارسال پستی روش دیگری برای تهیه کتاب از شما وجود دارد؟

  خیر، ثبت سفارشات تنها از طریق پرداخت اینترنتی و ارسال آن ها فقط به وسیله پست انجام می شود. در حال حاضر امکان مراجعه و خرید حضوری کتاب، ارسال با پیک، و پرداخت در محل وجود ندارد.

 4. از سایت خرید کرده ام و پول از حساب من کسر شده است اما عملیات ناموفق بود، باید چه کار کنم؟
  گاهی مواقع ممکن است با نمایش عملیات ناموفق و کسر پول سفارش شما به درستی ثبت شده باشد. در صورتی که پیامکی مبنی بر اینکه سفارش شما ثبت شده است و پرداخت موفق بوده است دریافت نکرده اید این مورد را با ذکر نام کامل و شماره تماس در چت سایت (علامت بنفش پایین راست صفحه) عنوان کنید تا حتما رسیدگی شود و مبلغ کسر شده به شما بازگشت داده شود.

 5. برای دریافت کد رهگیری پستی باید چه کار کنم؟ می خواهم بدانم بسته ام کجاست.
  کد رهگیری پستی مرسوله شما پس از تحویل سفارشتان به اداره پست، برای شما پیامک و ایمیل می شود و همچنین در پنل کاربری شما در سایت قابل مشاهده خواهد بود. با وارد کردن این کد در سامانه رهگیری مرسولات پستی به نشانی https://tracking.post.ir/  می توانید از موقعیت مرسوله خود مطلع شوید.

 6. وقتی کد رهگیری مرسوله را در سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد می کنم، هیچ اطلاعاتی از بسته پستی نمایش نمی دهد. علت چیست؟
   
  معمولا پس از ثبت مرسوله توسط اداره پست مدتی زمان می برد تا اطلاعات مرسوله در سامانه رهگیری مرسولات پستی بارگذاری شود به همین علت ممکن است پس از وارد کردن کد با این پیام مواجه شوید که «اطلاعات قبول مرسوله در دسترس نمی باشد»، در روزهای آتی مجدد سامانه را چک کنید حتماً اطلاعات توسط اداره پست بارگذاری می شود.

 7. ارسال رایگان در چه قیمتی اتفاق می افتد و با چه نوع پستی انجام می شود؟
  در حال حاضر ارسال رایگان ارائه نمی شود
 8. آیا بعد از ثبت سفارش می توانم کتابی به کتاب های قبلی اضافه و یا از آن ها کم کنم؟
  طبق قوانین سایت امکان اعمال تغییر در سفارش پس از ثبت نهایی وجود ندارد لذا خواهشمندیم قبل از ثبت نهایی سفارش از عناوین و تعداد کتابهای مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
 9. قیمت کتاب ها نهایی هست؟
  با توجه به تغییرات اخیر قیمت کاغذ امکان افزایش قیمت و تغییر قیمت کتاب ها از سمت ناشران وجود دارد، عموما قیمت های سایت به روز می باشد
 10. چطور تفاوت مبلغ کتاب را پرداخت کنم؟
  لینک واریز آنلاین سایت و نیز شماره کارت اصلی سایت برای شما ارسال می شود.
 11. برای انصراف از خرید به دلیل تغییر قیمت و یا موجود نبودن کتاب، فرآیند به چه صورت است؟
  شماره کارت شما دریافت می شود و وجه سفارش شما به صورت کامل به شماره کارت شما در همان روز واریز می گردد.
 12. من سال چاپ بخصوصی از کتاب را می خواهم چطور می توانم این مورد را ذکر کنم؟
  در توضیحات سفارش گذاری قسمتی وجود دارد که می توانید قبل از پرداخت این مورد را ذکر کنید.
 13. برای ارسال پستی می توان ساعت تعیین کرد؟ چون من صبح ها در آدرسی که دادم نیستم.
  متاسفانه چنین شرایطی امکان پذیر نیست
 14. ما ناشر هستیم چطور می توانیم درخواست دهیم تا محصولات ما را در سایت قرار دهید؟
  بسیار مفتخریم که ما را انتخاب کرده اید، از طریق چت سایت شماره تماس و آدرس خود را ذکر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و کتاب های شما را در صورت توافق بر روی سایت قرار دهیم.