سوالات متداول

 1. ارسال سفارش ها چطور انجام می شود و چقدر هزینه دارد؟
  ارسال سفارش ها به صورت پستی انجام می شود (به سراسر ایران) دو مدل ارسال پستی وجود دارد، پست سفارشی و پست پیشتاز، هزینه هر کدام از این مدل های پستی در تخمین هزینه حمل و نقل برای شما متناسب با مقصد شما و وزن کتاب ها در سایت تعیین می گردد. و شما می توانید انتخاب نمایید با کدام پست ارسال شود.
 2. زمان پردازش و ارسال سفارش ها چقدر است؟
  زمان پردازش هر سفارش بین یک تا دو روز کاری می باشد زمان ارسال به روش پست پیشتاز بین 2 الی 4 روز کاری و برای پست سفارشی بین 3 الی 6 روز کاری می باشد. (روز های تعطیل رسمی، روز کاری محسوب نمی شود)
 3. امکان پرداخت در محل وجود ندارد؟
  متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد و برای ثبت سفارش نیاز به واریز آنلاین هست اما می توانید به روش کارت به کارت نیز اقدام به ثبت شفارش نمایید و پس از ثبت شفارش مبلغ خود را با استفاده از اطلاعات موجود در لینک کارت به کارت در پایین سایت واریز نمایید.
 4. آیا امکان دریافت حضوری کتاب وجود دارد؟
  خیر، متاسفانه چنین امکانی فراهم نیست
 5. امکان ارسال فوری کتاب وجود دارد؟
  کتابیار جزو سریع ترین تامین کنندگان و فروشندگان کتاب می باشد و ارسال سریع تر از این زمان برای مجموعه ما امکان پذیر نمی باشد.
 6. ارسال رایگان کتاب ها در چه قیمتی اتفاق میوفتد؟
  در خرید های 200 هزار تومان به بالا
 7. ارسال رایگان با چه پستی انجام می شود؟
  این ارسال توسط پست سفارشی انجام می گیرد اما چون به صورت بسته کارتونی ارسال می شود معمولا سریع تر از زمان نوشته شده پست سفارشی در سایت به دست شما می رسد، معمولا بین 2 تا 4 روز کاری (در صورتی که مقصد روستا باشد امکان 6 روز کاری وجود دارد)
 8. آیا تمام کتاب ها موجود هستن؟
  برخی از کتاب ها را از ناشران اصلی و مراکز پخش کتاب تهیه می کنیم تنها در صورتی که کتاب چاپ تمام باشد یعنی در تمام بازار امکان تهیه آن نباشد و وجود نداشته باشد سفارش شما را برگشت میزنیم.
 9. قیمت کتاب ها نهایی هست؟
  با توجه به تغییرات اخیر قیمت کاغذ امکان افزایش قیمت و تغییر قیمت کتاب ها از سمت ناشران وجود دارد، عموما قیمت های سایت به روز می باشد
 10. چطور تفاوت مبلغ کتاب را پرداخت کنم؟
  لینک واریز آنلاین سایت و نیز شماره کارت اصلی سایت برای شما ارسال می شود. همچنین می توانید لینک کارت به کارت در پایین سایت را مطالعه کنید.
 11. برای انصراف از خرید به دلیل تغییر قیمت و یا نبودن کتاب، فرآیند به چه صورت است؟
  شماره کارت شما دریافت می شود و وجه سفارش شما به صورت کامل به شماره کارت شما در همان روز واریز می گردد.
 12. تلفن سایت اشغال است برای اینکه سریع تر بتوانم ارتباط بگیرم راهی هست؟
  تلفن سایت برای استعلام قیمت کتاب ها و سفارشات مشتریان از ناشران و مراکز پخش عموما اشغال است توصیه می کنیم از طریق چت سایت ،تلگرام و ایمیل سایت با ما ارتباط بگیرید تمام این موارد در صفحه تماس با ما وجود دارد.
 13. من سال چاپ بخصوصی از کتاب را می خواهم چطور می توانم این مورد را ذکر کنم؟
  در توضیحات سفارش گذاری قسمتی وجود دارد که می توانید قبل از پرداخت این مورد را ذکر کنید.
 14. برای دریافت کد رهگیری پستی باید چه کار کنم؟ می خواهم بدانم بسته ام کجاست؟
  سریع ترین راه درخواست کد رهگیری از طریق چت سایت است توصیه می کنیم حتما شماره سفارش و یا نام خودتان را برای ما در چت ارسال کنید تا کد پیگیری شما را SMS  کنیم.
 15. برای ارسال پستی می توان ساعت تعیین کرد؟ چون من صبح ها در آدرسی که دادم نیستم.
  متاسفانه چنین شرایطی امکان پذیر نیست
 16. قصد سفارش گذاری عمده دارم؟ چطور می توانم تخفیف بیشتری بگیرم؟
  از طریق چت سایت عنوان کتاب و تعداد آن را به همراه شماره تماس برای ما ارسال کنید تا بتوانیم مورد را بررسی کنیم و تخفیف نهایی را به شما اطلاع دهیم
 17. ما ناشر هستیم چطور می توانیم درخواست دهیم تا محصولات ما را در سایت قرار دهید؟
  بسیار مفتخریم که ما را انتخاب کرده اید، از طریق چت سایت شماره تماس و آدرس خود را ذکر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و کتاب های شما را در صورت توافق بر روی سایت قرار دهیم.
 18. از سایت خرید کرده ام و پول از حساب من کسر شده است اما عملیات ناموفق بود باید چه کار کنم؟
  گاهی مواقع ممکن است با نمایش عملیات ناموفق و کسر پول سفارش شما به درستی ثبت شده باشد در صورتی که پیامکی مبنی بر اینکه سفارش شما ثبت شده است و پرداخت موفق بوده است دریافت نکرده اید این مورد را با ذکر نام کامل و شماره تماس در چت سایت عنوان کنید تا حتما رسیدگی شود و مبلغ کسر شده به شما بازگشت داده شود.
 19. چطور می توانم با مدیریت سایت ارتباط داشته باشم؟
  در صفحه تماس با ما شماره موبایل مدیریت قرار گرفته است(در صورت پاسخگو نبودن تماس حتما پیامک بزنید تا مورد شما بررسی شود)