راهنما و شرایط خرید

 برای مشاهده بخش سوالات متداول کلیک کنید
در حال حاضر با توجه به وضعیت فعلی کرونا ارسال و بسته بندی سفارشات طی دو روز کاری انجام می شود

کلیه کتاب ها دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی می باشند همچنین کتابیار همواره می کوشد تا آخرین چاپ کتاب را برای مشتریان ارسال نماید. در صورتی که چاپ خاصی از کتاب را در نظر دارید در هنگام سفارش گذاری در قسمت توضیحات ذکر فرمایید (همچنین در صورتی که قصد تهیه کتاب دست دوم را دارید در تلگرام و چت آنلاین می توانید ابتدا از امکان تهیه آن مطمئن شوید و سپس سفارش شما ثبت و تهیه شود.)

متاسفانه امکان دریافت حضوری کتاب وجود ندارد و کلیه سفارشات به وسیله پست ارسال خواهند شد.
بخشی از سوالات متداول :

 1. ارسال سفارش ها چطور انجام می شود و چقدر هزینه دارد؟
  ارسال سفارش ها به صورت پستی انجام می شود (به سراسر ایران) دو مدل ارسال پستی وجود دارد، پست سفارشی و پست پیشتاز، هزینه هر کدام از این مدل های پستی در تخمین هزینه حمل و نقل برای شما متناسب با مقصد شما و وزن کتاب ها در سایت تعیین می گردد. و شما می توانید انتخاب نمایید با کدام پست ارسال شود.
 2. زمان پردازش و ارسال سفارش ها چقدر است؟
  زمان پردازش هر سفارش یک روز کاری می باشد(
  در حال حاضر با توجه به وضعیت فعلی کرونا ارسال و بسته بندی سفارشات طی دو روز کاری انجام می شود) زمان ارسال به روش پست پیشتاز بین 2 الی 4 روز کاری و برای پست سفارشی بین 3 الی 6 روز کاری می باشد. (روز های تعطیل رسمی، روز کاری محسوب نمی شود)
 3. امکان پرداخت در محل وجود ندارد؟
  متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد و برای ثبت سفارش نیاز به واریز آنلاین هست اما می توانید به روش کارت به کارت نیز اقدام به ثبت شفارش نمایید و پس از ثبت شفارش مبلغ خود را با استفاده از اطلاعات موجود در لینک کارت به کارت در پایین سایت واریز نمایید.
 4. آیا امکان دریافت حضوری کتاب وجود دارد؟
  خیر، متاسفانه چنین امکانی فراهم نیست
 5. امکان ارسال فوری کتاب وجود دارد؟
  کتابیار جزو سریع ترین تامین کنندگان و فروشندگان کتاب می باشد و ارسال سریع تر از این زمان برای مجموعه ما امکان پذیر نمی باشد.
 6. ارسال رایگان کتاب ها در چه قیمتی اتفاق میوفتد؟
  در خرید های 200 هزار تومان به بالا
 7. ارسال رایگان با چه پستی انجام می شود؟
  این ارسال توسط پست سفارشی انجام می گیرد اما چون به صورت بسته کارتنی ارسال می شود معمولا سریع تر از زمان نوشته شده پست سفارشی در سایت به دست شما می رسد، معمولا بین 2 تا 4 روز کاری (در صورتی که مقصد روستا باشد امکان 6 روز کاری وجود دارد)

زمان پردازش و ارسال سفارشات یک روز کاری می باشد (روز جمعه تعطیل می باشد)
روش های ارسال سفارش :

کلیه سفارش های بالاتر از 200 هزار تومان به صورت رایگان ارسال می شوند

 • پست پیشتاز : بین 2 الی 4 روز کاری توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران
 • پست سفارشی : بین 3 الی 6 روز کاری توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران
  هزینه پست بر اساس وزن کتاب شما به صورت اتوماتیک محاسبه شده و در فاکتور لحاظ می شود

وضعیت سفارش شما از طریق ایمیل و ارسال اس ام اس (sms) اطلاع رسانی می شود، هر گونه سوال در مورد وضعیت سفارش خود را از طریق سیستم پشتیبانی در پایین سمت راست صفحه مرورگر به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

همچنین در صورتی که کتاب خاصی مدنظرتان است که در فهرست کتاب های سایت وجود ندارد می توانید با ذکر نام کتاب و نام نویسنده یا مترجم به تلگرام ما از امکان تهیه آن مطلع شوید

پشتیبانی تلگرامی سایت (کلیک نمایید)

کلیه موسسات،ارگان ها،کتابخانه ها و مجموعه های آموزشی و فرهنگی می توانند با ارسال لیست کتاب های خود به ایمیل سایت کتابیار از امکان تهیه آن ها با تخفیف های بیشتر مطلع شوند
مجموعه کتابیار سریع ترین روش های حمل و نقل و تهیه را برای لیست های کتاب در نظر گرفته است و آماده پذیرش انواع سفارشات می باشد.

ایمیل : ketabiyar@gmail.com