راهنما و شرایط خرید

 برای مشاهده بخش سوالات متداول کلیک کنید

کلیه کتاب ها دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی می باشند همچنین کتابیار همواره می کوشد تا آخرین چاپ کتاب را برای مشتریان ارسال نماید. در صورتی که چاپ خاصی از کتاب را در نظر دارید در هنگام سفارش گذاری در قسمت توضیحات ذکر فرمایید (همچنین در صورتی که قصد تهیه کتاب دست دوم را دارید در تلگرام و چت آنلاین می توانید ابتدا از امکان تهیه آن مطمئن شوید و سپس سفارش شما ثبت و تهیه شود.)

متاسفانه امکان دریافت حضوری کتاب وجود ندارد و کلیه سفارشات به وسیله پست ارسال خواهند شد.
بخشی از سوالات متداول :

 1. ارسال سفارش ها چطور انجام می شود و چقدر هزینه دارد؟
  ارسال سفارش ها به صورت پستی انجام می شود (به سراسر ایران) دو مدل ارسال پستی وجود دارد، پست سفارشی و پست پیشتاز، هزینه هر کدام از این مدل های پستی در تخمین هزینه حمل و نقل برای شما متناسب با مقصد شما و وزن کتاب ها در سایت تعیین می گردد. و شما می توانید انتخاب نمایید با کدام پست ارسال شود.
 2. زمان پردازش و ارسال سفارش ها چقدر است؟
  زمان پردازش و تحویل هر سفارش به پست یک الی دو روز کاری می باشد. پس از تحویل بسته به اداره پست زمان ارسال به روش پست پیشتاز بین 2 الی 4 روز کاری و برای پست سفارشی بین 3 الی 6 روز کاری می باشد. (روز های تعطیل رسمی، روز کاری محسوب نمی شود)
 3. آیا به جز پرداخت اینترنتی و ارسال پستی روش دیگری برای تهیه کتاب از شما وجود دارد؟
  خیر، ثبت سفارشات تنها از طریق پرداخت اینترنتی و ارسال آن ها فقط به وسیله پست انجام می شود. در حال حاضر امکان مراجعه و خرید حضوری کتاب، ارسال با پیک، و پرداخت در محل وجود ندارد.
 4. ارسال رایگان در چه قیمتی اتفاق می افتد و با چه نوع پستی انجام می شود؟
  ارسال رایگان در خرید های 200 هزار تومان به بالا اتفاق می افتد و ارسال آن توسط پست سفارشی انجام می گیرد.

زمان پردازش و ارسال سفارشات یک روز کاری می باشد (روز جمعه تعطیل می باشد)
روش های ارسال سفارش :

کلیه سفارش های بالاتر از 200 هزار تومان به صورت رایگان ارسال می شوند

 • پست پیشتاز : بین 2 الی 4 روز کاری توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران
 • پست سفارشی : بین 3 الی 6 روز کاری توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران
  هزینه پست بر اساس وزن کتاب شما به صورت اتوماتیک محاسبه شده و در فاکتور لحاظ می شود

وضعیت سفارش شما از طریق ایمیل و ارسال اس ام اس (sms) اطلاع رسانی می شود، هر گونه سوال در مورد وضعیت سفارش خود را از طریق سیستم پشتیبانی در پایین سمت راست صفحه مرورگر به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

همچنین در صورتی که کتاب خاصی مدنظرتان است که در فهرست کتاب های سایت وجود ندارد می توانید با ذکر نام کتاب و نام نویسنده یا مترجم به تلگرام ما از امکان تهیه آن مطلع شوید

پشتیبانی تلگرامی سایت (کلیک نمایید)

کلیه موسسات،ارگان ها،کتابخانه ها و مجموعه های آموزشی و فرهنگی می توانند با ارسال لیست کتاب های خود به ایمیل سایت کتابیار از امکان تهیه آن ها با تخفیف های بیشتر مطلع شوند
مجموعه کتابیار سریع ترین روش های حمل و نقل و تهیه را برای لیست های کتاب در نظر گرفته است و آماده پذیرش انواع سفارشات می باشد.

ایمیل : ketabiyar@gmail.com