راهنما و شرایط خرید

 برای مشاهده بخش سوالات متداول کلیک کنید
پشتیبانی چت فروشگاه کتابیار

 • هزینه ارسال بنا بر وزن کتاب ها و مقصد متغییر می باشد و توسط پست پیشتاز ارسال می شوند
 • کد رهگیری مرسوله پس از تحویل به اداره پست برای شما  پیامک می شود تا بتوانید مرسوله پستی خود را رهگیری نمایید
 • زمان رسیدن بسته ها پس از تحویل به اداره پست تا  مقصد متغیر می باشد به صورت میانگین برای شهر تهران 1 الی 2 روز کاری می باشد و برای سایر شهرستان ها از 2  تا 5 روز کاری است. (به صورت کلی تایم رسیدن مرسوله های پستی بسیار متغیر می باشد و وابسته به عملکرد اداره پست استان شما هست بنابراین ما تضمین دقیقی برای تایم دریافت مرسوله ها نداریم)
 • برای خرید عمده و بالاتر از 2 عدد از یک عنوان کتاب حتما با پشتیبانی فروشگاه قبل از سفارش گذاری و پرداخت وجه هماهنگ نمایید ، در صورت عدم امکان تهیه تعداد بالا از یک عنوان کتاب و سفارش گذاری بدون هماهنگی مشمول جریمه و کسر مبلغ در هنگام عودت وجه خواهید بود.
 • در صورتی که نیاز به فاکتور چاپی و مهر شده دارید ، حتما در هنگام سفارش گذاری قسمت توضیحات درج نمایید تا فاکتور چاپی به همراه مهر فروشگاه در بسته بندی قرار داده شود.(جهت دریافت فاکتور کاغذی برای سفارشات زیر 1 میلیون تومان پرداخت مبلغ 5 هزار تومان الزامی است)

کلیه کتاب ها دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی می باشند همچنین کتابیار همواره می کوشد تا آخرین چاپ کتاب را برای مشتریان ارسال نماید. در صورتی که چاپ خاصی از کتاب را در نظر دارید در هنگام سفارش گذاری در قسمت توضیحات ذکر فرمایید.

متاسفانه امکان دریافت حضوری کتاب وجود ندارد و کلیه سفارشات به وسیله پست ارسال خواهند شد.
بخشی از سوالات متداول :

 1. ارسال سفارش ها چطور انجام می شود و چقدر هزینه دارد؟
  هزینه ارسال بنا بر وزن کتاب ها و مقصد متغییر می باشد و توسط پست پیشتاز ارسال می شوند
 2. زمان پردازش و ارسال سفارش ها چقدر است؟
  زمان پردازش و تحویل هر سفارش به پست یک الی دو روز کاری می باشد. پس از تحویل بسته به اداره پست زمان ارسال به روش پست پیشتاز بین 2 الی 4 روز کاری می باشد. (روز های تعطیل رسمی، روز کاری محسوب نمی شود)
 3. آیا به جز پرداخت اینترنتی و ارسال پستی روش دیگری برای تهیه کتاب از شما وجود دارد؟
  خیر، ثبت سفارشات تنها از طریق پرداخت اینترنتی و ارسال آن ها فقط به وسیله پست انجام می شود. در حال حاضر امکان مراجعه و خرید حضوری کتاب، ارسال با پیک، و پرداخت در محل وجود ندارد.
 4. ارسال رایگان در چه قیمتی اتفاق می افتد و با چه نوع پستی انجام می شود؟
  ارسال رایگان در حال حاضر ارائه نمی شود

زمان پردازش و ارسال سفارشات یک الی دو روز کاری می باشد (روز های تعطیل رسمی روز کاری محسوب نمی شود)

وضعیت سفارش شما از طریق ایمیل و ارسال اس ام اس (sms) اطلاع رسانی می شود، هر گونه سوال در مورد وضعیت سفارش خود را از طریق سیستم پشتیبانی در پایین سمت راست صفحه مرورگر به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.