کتاب تحقیق در عملیات پیشرفته: تصمیم گیری چند معیاره تالیف دکتر عارفه فدوی

  • 200,000 تومان180,000 تومان


کتاب تحقیق در عملیات پیشرفته: تصمیم گیری چند معیاره تالیف دکتر عارفه فدوی

این کتاب در هشت فصل تدوین شده است که پنج فصل اول آن مطابق با سرفصل های مصوب وزارت علوم و آموزش عالی در درس تحقیق در عملیات پیشرفته می باشد. فصل اول و دوم به تکنیک های کارا در برنامه ریزی خطی می پردازد. فصل سوم در مورد مسائل بزرگ مقیاس و استفاده از روش تجزیه در حل اینگونه مسائل است. فصل چهارم به برنامه ریزی پویا اختصاص دارد؛ در این فصل انواع مختلف مسائل، مانند مسائل خطی، غیرخطی، گسسته، پیوسته، قطعی و احتمالی با استفاده از برنامه ریزی پویا حل شده است. فصل پنجم به تصمیم گیری چندهدفه و روش های متخلف آن می پردازد. در این فصل مسائل متعددی، مدل سازی و با استفاده از روش برنامه ریزی آرمانی حل شده است.

فصل ششم انواع مدل های مختلف تصمیم گیری چندشاخصه را در بر می گیرد. این فصل به تصمیم گیری گروهی و انواع روش های آفریدن ایده در خبرگان نیز می پردازد. فصل هفتم اختصاص به تحلیل پوششی داده ها دارد که در ارزیابی علمکرد نسبی سازمان ها بسیار کاربرد دارد. چون کاربرد تکنیک های تحقیق در علمیات در مسائل واقعی بدون استفاده از نرم افزار غیرممکن است فصل آخر کتاب به نحوه استفاده از سه نرم افزار تحقیق در عملیات می پردازد.

از آنجایی که دانشجویان عزیز بسیار طالب مسائل حل شده هستند هر فصل این کتاب با تعداد زیادی مسئله حل شده همراه است. مطالعه این کتاب برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد رشته های مدیریت، مهندسی، ریاضی، حسابداری و اقتصاد توصیه می شود.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

 

کتاب تحقیق در عملیات پیشرفته: تصمیم گیری چند معیاره تالیف دکتر عارفه فدوی

مشخصات کتاب
موضوع تحقیق در عملیات
ناشر نگاه دانش
مولف عارفه فدوی
نوبت چاپ اول
سال چاپ 1394
تعداد صفحات 600
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
شابک 9789641572886

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط