کتاب تشریح کامل سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت تالیف مهندس سعید احمدی

  • 498,000 تومان473,250 تومان


***ارسال رایگان با خرید بالاتر از 1.5 میلیون تومان***

کتاب تشریح کامل سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت تالیف مهندس سعید احمدی

با توجه به استقبال شدید داوطلبان آزمون های نظام مهندسی برای دریافت پروانه اشتغال به کار و ورود به حرفه مهندسان، وجود کتابی جامع، که سوالات ادوار گذشته را به صورت مستند و گام به گام تحلیل و تشریح کرده باشد، تاثیر بسزایی در موقعیت افراد میگذارد. از این رو در کتاب پیش رو در هر دوره سعی شده است کتابی به روز و متناسب با آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان برای مهندسین عزیز ارائه شود.این کتاب شامل دو بخش نکات مهم و کلیدی مباحث مقررات ملی ساختمان و آزمون های ورود به حرفه مهندسان عمران نظارت(به همراه پاسخنامه) می باشد.
به خواست خداوند متعال این کتاب در مدت زمان کوتاهی توانسته جایگاه خود را در بین مخاطبان و داوطلبان گرامی بدست آورد. این امر باعث شده است که ما نیز در هر چاپ تمام تلاش خود را بکار گیریم تا کتابی قوی‌تر، کامل‌تر و با تکنیک‌های جدید تالیف نماییم. در چاپ حال حاضر تغییرات بسیار مهمی در کتاب ایجاد گردیده که به شرح زیر می‌باشد.
۱- تعیین درجه سختی هر سوال:
با توجه به جزوه باز بودن آزمون نظام مهندسی، زمان محدود پاسخ گویی و ارزش یکسانی که همه سوالات دارند، تعیین درجه سختی هر سوال اهمیت پیدا میکند. لذا با بررسی تک تک سوالات  و نیز مدت زمان لازم برای پاسخگویی به هر سوال سه سطح کلی تعیین شده است:
الف) سطح آسان: شامل سوالات آیین نامه‌ای و بسیار ساده‌ای هستند و معمولا به راحتی در مدت زمان کوتاه قابل پاسخ گویی است.
ب) سطح متوسط: این سوالات سخت نبوده و معمولا با استفاده از کتاب های کلیدواژه پاسخ داده می‌شوند ولی زمان بیشتری نسبت به سطح قبلی برای رسیدن به پاسخ نیاز دارند.
ج) سطح دشوار: این سوالات معمولا تحلیلی و استنباطی هستند و برای رسیدن به جواب به تمرکز و تفکر بیشتری نیاز دارند.
با توجه به علائمی که برای تعیین سطح سوالات در نظر گرفته شده است، بمرور و با تمرین می‌توانید سوالات را به همین شیوه تفکیک نمایید. توصیه می‌شود روز آزمون، ابتدا تمامی سوالات سطح اسان پاسخ داده شوند و همزمان سوالات سطح متوسط و دشوار برای مرور‌های بعدی علامت گذاری شوند و در پایان سوالات دشوار در صورت باقی ماندن زمان اضافی پاسخ داده شود.
۲- تعیین سوالات مشابه:
با بررسی سوالات ادوار گذشته، سوالات مشابهی که در دوره های مختلف تکرار شده‌‌اند، مشخص شده است. بنابراین می‌توانید سوالات مهم و پرتکرار مدنظر طراحان سوال را تشخیص دهید. همچنین برای یادگیری بهتر و عمیق‌ تر یک موضوع می‌توانید تست‌ های مشابه را به راحتی تشخیص دهید و مرور نمایید.
۳- تعیین کلیدواژه هر سوال:
همانطور که مستحضر هستید کتاب‌های کلیدواژه نقش موثری در آزمون نظام مهندسی ایفا می‌کنند، همچنین تشخیص درست کلیدواژه هر سوال نیز بسیار مهم و تعیین کننده است. گاها پیش آمده که داوطلب با تشخیص کلیدواژه اشتباه زمان زیادی را برای جستجو هدر می‌دهد. لذا به منظور استفاده صحیح و بهینه از کتاب کلیدواژه و راهنمایی جهت تشخیص بهترین کلمات کلیدی، در این کتاب برای هر سوال کلیدواژه تعیین شده است. بنابراین داوطلبان می‌تواند در حین مرور و پاسخ به تست‌های ادوار گذشته، مهارت انتخاب کلیدواژه صحیح را بدست آورند.
۴- اصلاح و تغییر سوالات قدیمی طبق آخرین ویرایش مباحث:
با توجه به تغییرات به وجود آمده در مباحث و آیین نامه‌ها، امکان پاسخ به برخی سوالات ادوار گذشته با ویرایش جدید میسر نبود، لذا سعی کردیم با در نظر گرفتن ارزش محتوایی سوال، این نوع سوالات را با حداقل تغییرات ویرایش کنیم و در مواردی که ویرایش سوال میسر نبود، سوالات مشابه و متناسب با آخرین ویرایش مباحث ارائه شده است.

 

کتاب تشریح کامل سوالات آزمون‌ های نظام مهندسی عمران نظارت تالیف مهندس سعید احمدی

مشخصات کتاب
موضوع آزمون نظام مهندسی - عمران نظارت
ناشر نوآور
مولف سعید احمدی
نوبت چاپ 24
سال چاپ 1402
تعداد صفحات 324
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
نوع چاپ تک رنگ
نوع کاغذ تحریر
شابک 9786001685422
شرح DVD / CD ندارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب