کتاب کلیدواژه طلایی نوآور: عمران نظارت (نسل جدید کلیدواژه‌ ها) تالیف محمدحسین علیزاده

  • 739,000 تومان702,250 تومان


***ارسال رایگان با خرید بالاتر از 1.5 میلیون تومان***

کتاب کلیدواژه طلایی نوآور: عمران نظارت (نسل جدید کلیدواژه‌ ها) تالیف محمدحسین علیزاده

شامل واژه های کلیدی:

•    مباحث مقررات ملی ساختمان مرتبط با آزمون عمران نظارت: مباحث 1، 2، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 21، 22
•    گودبرداری و سازه های نگهبان
•    قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین نامه های اجرائی آن
•    آئین نامه طراحی ساختمان ها در برابر زلزله (استاندارد 2800)
•    راهنمای جوش و اتصالات جوشی در ساختمان های فولادی
•    به همراه پیوست قانون و نظامنامه رفتار حرفه‌ای اخلاقی در مهندسی ساختمان

 

کتاب کلیدواژه طلایی نوآور عمران نظارت نسل جدید کتاب کلیدواژه عمران نظارت است که برای بار نخست توسط نشر نوآور چاپ گردیده است. در سری کتابهای کلیدواژه طلایی برای هر کلیدواژه بجای ارائه نمودن چندین آدرس مختلف برای یک کلیدواژه، هر کلیدواژه بر مبنای ریز موضوع تفکیک شده است و برای هر کدام فقط یک آدرس دقیق تعیین گشته است.

به طور مثال کلیدواژه‌ هایی مانند «بتن»، «ناظر»، «صاحب کار» در مباحث مختلف و در صفحات و آدرس‌های بسیار زیادی آورده شده است که در نسل قبلی کلیدواژه‌ها، علیرغم اینکه سعی شده بود تا کلیدواژه از مهمترین و پرسوال‌ترین قسمت‌های مباحث و منابع انتخاب شود برای آنها چندین آدرس آورده می‌شد و داوطلب زمان زیادی را باید صرف می‌کرد تا در بین این همه آدرس به موضوع مورد نظر در سؤال دسترسی پیدا کند ولی در نسل جدید کلیدواژه‌ها «کلیدواژه طلایی نوآور»، این کلیدواژه‌ها به ده‌ها ریز موضوع تفکیک شده است و برای هر کدام فقط یک آدرس قید شده که باعث می‌شود و داوطلب در کمترین زمان به آدرس دقیق مراجعه نموده و پاسخ صحیح را انتخاب نماید.

به مثال زیر توجه کنید:

سؤال: چگونه صاحب کار در مدت قرارداد امکان معلق کردن اجرای ساختمان را دارد؟

۱ (یکبار و حداکثر به مدت ۲۵ درصد زمان قرارداد

۲( حداکثر ۲ بار و به مدت ۲۵ درصد زمان قرارداد

۳ (یکبار و حداکثر به مدت ۳ ماه

۴( حداکثر ۲ بار و هربار به مدت ۳ ماه

 

با مراجعه به کتاب کلیدواژه عمران نظارت و جستجوی کلمه کلیدی صاحب کار خواهیم داشت:

صاحب کار: م۱۲، ص۳، بند ۱۲-۱-۳-۱۰

صاحب کار: م۲، ص۱۳۸، ماده ۱۳

صاحب کار: م۲، ص۱۳۹، ماده ۱۴

صاحب کار: م۲، ص۷۲، بند ۱۶-۲-۴

صاحب کار: م۲، ص۴۵، بند۹-۲-۳

صاحب کار: م۲، ص۱۴۳، ماده ۲۰

صاحب کار: م۲، ص۴۸، بند ۹-۴-۸

صاحب کار: م۲، ص۶۹، بند ۱۵-۴-۸

صاحب کار: م۲، ص۱۳۱، ماده ۱۰

همانگونه که مشاهده می‌کنید برای کلمه‌ی “صاحب کار” چندین آدرس در کتاب کلیدواژه عمران نظارت ذکر شده است، داوطلب باید تک تک ارجاعات این کلمه را بررسی کند تا به پاسخ صحیح برسد، که کاری زمانبر است. با توجه به اینکه کم بودن زمان از مشکلات اصلی اکثر داوطلبان در آزمون نظام مهندسی است باید با راهکارها و تکنیک‌های مختلف بهترین استفاده را از زمان داشت.

در این راستا انتشارات نوآور به عنوان اولین ناشری که اقدام به تهیه و چاپ کتاب‌های کلیدواژه به صورت تخصصی برای هر رشته کرده و با توجه به تجربه، نظرات و بازخوردهایی که از طرف خوانندگان محترم دریافت نموده است برای ذخیره حداکثری زمان در آزمون نظام مهندسی، نسل جدیدی از کلیدواژه‌ها را با عنوان “کلیدواژه‌های طلایی نوآور” به داوطلبان آزمون‌های نظام مهندسی معرفی می‌کند که نقطه عطفی در آزمون‌های نظام مهندسی محسوب می‌شود.

در نسل جدید کلیدواژه‌های طلایی نوآور، که ایده‌ای نو و تحولی در کتاب‌های کلیدواژه است، علاوه بر مشخص کردن مبحث، صفحه و بند مربوط به هر واژه کلیدی، این کلمات به صورت ریز موضوع تفکیک و مرتب شده‌اند، همچنین به همراه کلمات کلیدی توضیحات مربوط به آن‌ کلمات نیز ارائه شده است که با بررسی این توضیحات داوطلبان می‌توانند مستقیماً به جواب مورد نظر مراجعه کنند و دیگر نیازی به چک کردن تک‌تک ارجاعات داده شده نمی‌باشد لذا با این روش می‌توانید زمان بیشتری را ذخیره نمایید.

در نسل جدید کلیدواژه‌ها برخلاف کلیدواژه‌های قبلی که تمامی منابع و مباحث را پوشش می‌دادند، تنها به مباحث تخصصی هر رشته پرداخته شده است. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از هر دو نسل از کلیدواژه‌های آزمون و طلایی می‌باشد تا بیشترین بازدهی و عملکرد را در آزمون داشته باشید، اما در نهایت تشخیص و انتخاب هر نوع از کلیدواژه بر عهده خود داوطلبین می‌باشد.

کتاب کلیدواژه طلایی نوآور: عمران نظارت (نسل جدید کلیدواژه‌ ها) تالیف محمدحسین علیزاده

مشخصات کتاب
موضوع آزمون نظام مهندسی - عمران نظارت
ناشر نوآور
مولف محمدحسین علیزاده
نوبت چاپ 9
سال چاپ 1402
تعداد صفحات 552
قطع رحلی
نوع جلد شومیز
شابک 9786001685446

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب