کتاب راهنمای جامع معامله گری با پرایس اکشن استیو بارنز ترجمه رضا شایان مهر

  • 165,000 تومان156,750 تومان


کتاب راهنمای جامع معامله گری با پرایس اکشن استیو بارنز ترجمه رضا شایان مهر

کتاب حاضر  با عنوان « Complete Guide to Price Action Trading » اثراستیو بارنز ترجمه رضا شایان مهر با 200 صفحه می باشد و توسط انتشارات مهربان به چاپ رسیده است. شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید و با پست پیشتاز در سراسر کشور تحویل بگیرید.

این کتاب در مورد تحلیل بنیادی نسبت قیمت به درآمد , سرمایه گذاری بر اساس ارزش , پیش بینی ها یا نظریه های یک شرکت نیست ؛ بلکه فقط پیرامون یک موضوع است : استراتژی هایی برای معامله "پرایس اکشن" روی نمودار. پس از اینکه تمام سر و صداها را فیلتر کردید , تنهای مسئله تعیین کننده در سودآوری معامله گران در بازارهای مالی , حرکت قیمت در زمانی است که آنها در معامله هستند. حتی روش هایی که از تحلیل بنیادی مانند سرمایه گذاری ارزش دارایی و رشد سهام استفاده میکنند , فقط زمانی درآمد کسب میکنند که قیمت در جهت درست حرکت کند تا برای تئوری ها و شرط بندی هایشان سود ایجاد کند. سرمایه گذاران به اصول یک شرکت و رابطه ارزش با قیمت سهام شرکت نگاه میکنند. قیمت , بخشی از ورودی برای استراتژی های سرمایه گذاری و معاملاتی است. معامله گر "پرایس اکشن" , تصمیم های تجاری خود را از ورود تا خروج بر اساس قیمت تنظیم میکند. قیمت تمام نظریه های فعالان بازار را فیلتر کرده و توافق فعلی بین خریداران و فروشندگان تعیین میکند. معاملات " پرایس اکشن" سیگنالهایی را برای ورود و خروج از نمودار برای کسب سود در طول زمان ایجاد میکند. یک سیگنال ورود نشان میدهد ؛ چه زمانی باید وارد شوید و سیگنال خروج نشان میدهد ؛ چه زمانی باید خارج شوید. ما بر اساس نظریه ها و پیش بینی هایمان درباره رخدادهای روی نمودار معامله میکنیم. وقتی تعداد معاملات برنده بیشتر از معاملات بازنده میشود , یک لبه معاملاتی پیدا کرده ایم. این همان چیزی است که معامله گر "پرایس اکشن" به دنبال آن است : یک استراتژی معاملاتی با لبه معاملاتی.

در این کتاب , خوانندگان استراتژی هایی را برای معامله بر اساس "پرایس اکشن" , ایجاد فرصتی برای سود بردن از روندها , نوسانات , محدوده های قیمتی , سقف و کف های بازار یاد خواهند کرد. اما مسئله اصلی در تمام مباحث این است : فقط قیمت تعیین کننده است و ما باید تلاش خود را روی حرکت قیمت متمرکز کنیم.

فهرست کتاب راهنمای جامع معامله گری با پرایس اکشن

معامله گری با پرایس اکشن (حرکت قیمت)

معامله گری خالص با پرایس اکشن

سیگنالهای ورود

حد ضررها

جابه جا کردن حد ضررها

اهداف قیمتی (حد سودها )

خطوط روند افقی

خطوط روند عمودی

استراتژی های ساده پرایس اکشن برای معامله گری با روند 

کتاب راهنمای جامع معامله گری با پرایس اکشن استیو بارنز ترجمه رضا شایان مهر

مشخصات کتاب
موضوع معامله گری
ناشر مهربان
مولف استیو بارنز و هالی بارنز
مترجم رضا شایان مهر
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1401
تعداد صفحات 200
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
شابک 9786004074392

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب