کتاب استراتژی پول هوشمند لوک اسمیت ترجمه جواد رباطجزی

  • 265,000 تومان238,500 تومان


***ارسال رایگان با خرید بالاتر از 1.5 میلیون تومان***

کتاب استراتژی پول هوشمند لوک اسمیت ترجمه جواد رباطجزی

کتاب «استراتژی پول هوشمند: راهنمای نهایی شما برای برنامه ریزی مالی» نسخه فارسی کتاب «Smart Money Strategy: Your Ultimate Guide to Financial Planning» اثر لوک اسمیت می باشد. این کتاب با ترجمه جواد رباطجزی در 264 صفحه و قطع وزیری به وسیله نشر آراد کتاب به چاپ رسیده است.

برنامه ریز مالی خود باشید و یک استراتژی برنده برای دستیابی به اهداف پولی خود ایجاد کنید

آیا می خواهید استراتژی هایی را که کارشناسان برای رشد و محافظت از ثروت استفاده می کنند، یاد بگیرید و به کار ببرید؟ در استراتژی پول هوشمند، برنامه ریز مالی محبوب لوک اسمیت به طور جامع اصول، روش ها و تاکتیک هایی را که برنامه ریزان مالی واقعی با مشتریان خود استفاده می کنند، آشکار می کند. سفر مالی هر فرد - و هر خانواده - متفاوت است. هیچ روش گلوله نقره ای یا روشی برای همه وجود ندارد. اما استراتژی‌های مالی وجود دارد که صرف نظر از اینکه در چه مرحله‌ای از زندگی هستید، می‌توان آن‌ها را به کار برد تا با استرس کمتر، پول‌تان برای شما سخت‌تر کار کند.

استراتژی پول هوشمند به شما کمک می کند تا اولویت های خود را مشخص کنید و یک برنامه شخصی و عملی برای دستیابی به اهداف خود ایجاد کنید. استراتژی های موثری را برای مدیریت درآمد، کاهش بدهی ها و به حداکثر رساندن سرمایه گذاری، بازنشستگی و نتایج بازنشستگی یاد خواهید گرفت. حتی بهتر، یاد خواهید گرفت که چگونه استراتژی های مختلف را می توان برای حداکثر سود در کنار هم قرار داد. به عبارت دیگر، شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید شانس های مالی را به نفع خود جمع آوری کنید.

با مطالعه این کتاب مطالب زیر را خواهید آموخت:

  • اصول اولیه: 5 حقیقت در مورد پول و 5 اصلی که برای شروع به آن نیاز دارید
  • استراتژی های واقعی مورد استفاده توسط برنامه ریزان مالی در مورد جریان نقدی، ارزیابی ریسک، سرمایه گذاری، حفاظت از ثروت، بازنشستگی و برنامه ریزی دارایی
  • چگونه برنامه ریزی هوشمندانه می تواند هزینه ها و مالیات های سرمایه گذاری شما را به حداقل برساند
  • چگونه استراتژی های پولی خود را ترکیب کنید و برنامه مالی دقیق خود را تنظیم کنید

کتاب استراتژی پول هوشمند لوک اسمیت ترجمه جواد رباطجزی

مشخصات کتاب
موضوع بازارهای مالی - مدیریت سرمایه گذاری
ناشر آراد کتاب
مولف لوک اسمیت
مترجم جواد رباطجزی
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1402
تعداد صفحات 264
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
نوع چاپ تک رنگ
نوع کاغذ تحریر
شابک 9786001866470

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب