کتاب معامله گر پرایس اکشن با تاکید بر الگوهای کندل استیک اثر دکتر فرشید قلمباز

  • 120,000 تومان


***ارسال رایگان با خرید بالاتر از 1.5 میلیون تومان***

کتاب معامله گر پرایس اکشن با تاکید بر الگوهای کندل استیک اثر دکتر فرشید قلمباز

راهنمای معاملات شمعی یکی از قدرتمندترین سیستم‌های معاملاتی در طول تاریخ است. این روش توسط مونهیسا هوما اختراع شده است. پدر الگوهای نمودار شمعی. این معامله‌گر موفق‌ترین معامله‌گر تاریخ به حساب می‌آید، او در روزگار خود به‌عنوان خدای بازار شناخته می‌شد، کشف وی باعث شد که معادل بیش از ۱۰ میلیارد دلار امروزی کسب کند.

من ۱۰ سال را صرف تدوین، آزمایش، سازماندهی و به‌روزرسانی مداوم این روش کرده‌ام تا نسخه جدید خود را ارائه کنم که آسان‌ترین و سودآورترین سیستم معامله به حساب می‌آید.

راهنمای معاملات شمعی روشی است که درنهایت معاملات شما را به جایی که باید با ثبات، سودآور، آسان و نیازمند زمان و تلاش بسیار کمی باشد می‌برد. این سیستم معامله بر اساس الگوهای شمعی ژاپنی در ترکیبی با تجزیه و تحلیل تکنیکال است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تا آنجا که می‌توانید وقت صرف کنید تا به روشی که قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم تسلط داشته و از آن برای معامله در هر بازار مالی استفاده کنید.

کتاب معامله گر پرایس اکشن به بخش‌های زیر تقسیم می‌شود:

۱- آناتومی نمودار شمعی

همانند انسان‌ها، نمودارهای شمعی دارای بدنه‌ای با اندازه‌های مختلف هستند و وقتی نوبت به معامله می‌رسد، مهم است که بدنه نمودارهای شمعی را بررسی کنید و روانشناسی موجود در آن را درک کنید. این همان چیزی است که شما در این بخش خواهید آموخت.

۲- الگوهای شمعی

الگوهای شمعی بخشی جدایی‌ناپذیر از تجزیه و تحلیل تکنیکال است، الگوهای شمعی ظهور پیدا می‌کنند زیرا اعمال و واکنش‌های انسان در آن‌ها تبلور می‌یابد و دائماً تکرار می‌شوند.

در این بخش شما خواهید آموخت که چگونه مهم‌ترین الگوهای شمعی و روانشناسی شکل‌گیری آن را بشناسید و اینکه وقتی در بازار شکل می‌گیرند چه چیزی را نشان می‌دهند.

۳- ساختار بازار

در این بخش، شما می‌آموزید که چگونه بازارهای روندی، بازارهای خنثی و بازارهای نوسانی را شناسایی کنید. شما خواهید آموخت که چگونه این بازارها حرکت می‌کنند و چگونه می‌توان در آن‌ها به صورت حرفه‌ای معامله کرد.

شما همچنین خواهید آموخت که چگونه می‌توانید حمایت و مقاومت و خطوط روند را رسم کنید.

۴- بازه‌های زمانی و تحلیل بالا به پایین

تجزیه و تحلیل بازه زمانی چندگانه برای شما به‌عنوان یک معامله‌گر حرکات قیمتی  (price action) بسیار مهم است، در این بخش شما یاد خواهید گرفت که چگونه بازار را با استفاده از روش تجزیه و تحلیل بالا به پایین تحلیل کنید.

۵- استراتژی‌ها و تاکتیک‌های معاملاتی

در این بخش شما یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از استراتژی‌های حرکت قیمت در بازار معامله کنید:

  • استراتژی میله پوشاننده
  • استراتژی میله داخلی
  • الگوی شکست جَعلی میله داخلی

نمونه معاملات

من اکیداً به شما توصیه می‌کنم قبل از رفتن به این بخش، بر بخش‌های قبلی تسلط داشته باشید، زیرا اگر به اصول آن تسلط نداشته باشید، نمی‌توانید از این راهکارها به همان اندازه که مؤثر است استفاده کنید.

در این بخش شما خواهید آموخت که چگونه وضعیت با احتمال بالا را در بازار شناسایی کنید و چگونگی استفاده از این الگوهای شمعی را در بازارهای روندی و بازارهای متغیر برای به حداکثر رساندن سود خود یاد بگیرید.

۶- مدیریت پول

در این بخش، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک برنامه مدیریت پول و کنترل ریسک ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد از سرمایه تجاری خود محافظت کنید و به‌طور مداوم سودآور باشید.

کتاب معامله گر پرایس اکشن با تاکید بر الگوهای کندل استیک اثر دکتر فرشید قلمباز

مشخصات کتاب
موضوع معامله گری - تحلیل تکنیکال
ناشر چالش
مولف دکتر فرشید قلمباز
نوبت چاپ 1
سال چاپ 1401
تعداد صفحات 146
قطع وزیری
نوع جلد شومیز
نوع چاپ تک رنگ
نوع کاغذ تحریر
شابک 9786227775358

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب