کتاب خرده عادت ها تالیف جیمز کلییر ترجمه زهرا صادقی

  • 44,000 تومان


کتاب خرده عادت ها تالیف جیمز کلییر ترجمه زهرا صادقی

خرده عادت ها از چه می گوید؟

بی شک عادت های ما در تعیین رفتارمان و برخودمان با زندگی اثر گذارند و باید چگونگی برخورد و تغییر با آن ها را یاد گیریم.

نوال راویکانت کارآفرین و سرمایه‌گذار گفته است: «برای نوشتن کتابی فوق‌العاده، باید اول به خودِ کتاب تبدیل شوید.» من در اصل، ایده‌های ذکرشده در این کتاب را به این دلیل یاد گرفتم که مجبور بودم با آن‌ها زندگی کنم. مجبور بودم به خرده‌عادت‌ها تکیه کنم تا آسیب‌دیدگی‌ام بهبود پیدا کند، در سالن ورزشی قوی‌تر شوم، در میدان عملکرد بالاتری داشته باشم، نویسنده شوم، کسب‌وکار موفقی ایجاد کنم، و ساده بگویم، به فرد بالغ و مسئولی تبدیل شوم. خرده‌عادت‌ها به من کمک کردند پتانسیلم را تحقق ببخشم و ازآن‌جاکه شما این کتاب را انتخاب کرده‌اید، حدس می‌زنم شما هم می‌خواهید پتانسیل خودتان را محقق کنید.
عادت‌های انسانی همواره درحال تغییرند: وضعیت‌به‌وضعیت، لحظه‌به‌لحظه، ثانیه‌به‌ثانیه؛ اما این کتاب درباره‌ی چیزی است که تغییر نمی‌کند. این کتاب درباره‌ی‌ اصول بنیادی رفتار انسانی است؛ اصول دیرپایی که می‌توانید سال‌ها به آن‌ها تکیه کنید، ایده‌هایی که می‌توانید با آن‌ها کسب‌وکاری راه بیندازید، خانواده تشکیل بدهید و زندگی بسازید.
بااین‌که برای ایجاد عادت‌های بهتر، بیش از یک راه وجود دارد، این کتاب بهترین راهی را توصیف می‌کند که می‌شناسم؛ رویکردی که صرف‌نظر از نقطه‌ی شروع و چیزی که می‌خواهید تغییرش بدهید، مؤثر خواهد بود. استراتژی‌هایی که ارائه می‌کنم، برای هرکسی که به‌دنبال سیستم گام‌به‌گام برای پیشرفت می‌گردد، مفید است؛ خواه اهداف او حول‌وحوش سلامتی، پول، بهره‌وری، روابط یا همه‌ی این موارد باشد یا خیر. تا زمانی که بحث بر سر رفتار انسانی است، این کتاب می‌‌تواند راهنما باشد.

کتاب خرده عادت ها تالیف جیمز کلییر ترجمه زهرا صادقی

مشخصات کتاب
موضوع روانشناسی و خودیاری
ناشر میلکان
مولف جیمز کلییر
مترجم زهرا صادقی
نوبت چاپ 26
سال چاپ 1399
تعداد صفحات 240
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
شابک 9786007845899

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط