کتاب مینیمالیسم دیجیتال تالیف کال نیوپورت ترجمه سمانه پرهیزکاری

  • 57,000 تومان


کتاب مینیمالیسم دیجیتال تالیف کال نیوپورت ترجمه سمانه پرهیزکاری

یافتن زندگی متمرکز در یک جهان پرهیاهو

مینیمالیسم، هنر درک کردن مقدار کافی از هر چیز است. مینیمالیسم دیجیتال این نگاه را به دنیای فناوری شخصیمان می برد و راه حل تمرکز داشتن در جهانی است که روز به روز آشفته تر می شود.

در این کتابِ به هنگام  و روشنگر، نویسندۀ کتاب پرفروش کار عمیق، فلسفه ای را برای استفاده از فناوری معرفی می کند که زندگی های بیشماری را بهبود بخشیده است. نیوپورت با بررسی نمونه های متنوعی از زندگی های واقعی – از کشاورزان آمیش گرفته تا پدر و مادرهای به ستوه آمده و برنامه نویسان سیلیکان ولی- شیوه های متداول مینیمالیست های دیجیتال و ایده های حمایت کنندۀ آن ها را شناسایی می کند. او نشان می دهد چگونه مینیمالیست های دیجیتال در روابطشان با شبکه های اجتماعی بازنگری کرده و لذت های دنیای برون خط را دوباره کشف می کنند و از طریق دوره های منظم خلوت گزینی، ارتباط با خود درونی اشان را از نو می سازند. بعد هم راهبردهایی را با ما در میان می گذارد تا بتوانیم این شیوه ها را در زندگیمان بگنجانیم و این کار را با روندی سی روزه به اسم «پاکسازی دیجیتال» آغاز می کند که در حال حاضر به هزاران نفر کمک کرده تا کمتر احساس استیصال کنند و بتوانند کنترل امور را در دست بگیرند.

در واقع فناوری نه خوب است نه بد. نکتۀ اصلی اینجاست که از آن برای تقویت اهداف و ارزش هایمان استفاده کنیم نه اینکه اجازه بدهیم فناوری از ما استفاده کند؛ و این کتاب راهش را به ما نشان می دهد.

 

«مینیمالیسم دیجیتال بهترین کتابی است که بعد از مدت ها در مورد روابط پر اضطرابمان با فناوری خوانده ام. اگر به دنبال نقشۀ راهی برای رهاکردن خودتان از قید و بند ایمیل، شبکه های اجتماعی، گوشی هوشمند و صفحه نمایش هستید، خواندن این کتاب را پیشنهاد می کنم.»

-آدام آلتر، نویسندۀ کتاب بازداشتگاه صورتی

 

«شما کاربر نیستید، محصول اید. قطع کنید، خارج شوید و مسیر دیگری برای حضور در این جهان بیابید. آفرین کال! این کتاب مشاوره ای هوشمندانه برای آدم های خوب است.»

-ست گادین

 

جهت مشاهده مشخصات کتاب روی بخش اطلاعات کتاب کلیک کنید.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب مینیمالیسم دیجیتال تالیف کال نیوپورت ترجمه سمانه پرهیزکاری

مشخصات کتاب
موضوع روانشناسی موفقیت - سبک زندگی
ناشر میلکان
مولف کال نیوپورت
مترجم سمانه پرهیزکاری
نوبت چاپ 7
سال چاپ 1400
تعداد صفحات 221
قطع رقعی
نوع جلد شومیز
شابک 9786226573467

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط