کتاب کار عمیق کال نیوپورت ترجمه ناهید ملکی

  • 49,000 تومان


کتاب کار عمیق کال نیوپورت ترجمه ناهید ملکی

قوانینی برای تمرکز در دنیایی آشفته

فعالیتهای حرفه ای انجام شده در حالت تمرکز کامل و بدون حواس پرتی که توانایی های شناختی شما را به حد اعلا برساند. این تلاش ها، ارزش آفرین هستند، مهارت شما را بهبود می بخشند و تکرار آنها دشوار است.

برای ارزشمند ماندن در اقتصادمان، باید بر هنر یادگیری مطالب پیچیده با سرعت بالا تسلط داشته باشید. این امر مهم، نیاز به کار عمیق دارد. اگر این توانایی را پرورش ندهید، به احتمال زیاد از پیشرفت های تکنولوژیکی عقب خواهید ماند.

صرف نظر از اینکه برنامه نویس کامپیوتر، نویسنده، بازاریاب، مشاور یا کارآفرین باشید، برای موفقیت، باید بهترین چیزهایی را که می توانید تولید کنید، امر مهمی که نیاز به عمیق بودن دارد.

توانایی انجام کارهای عمیق به طور فزاینده ای در حال کمیاب شدن است و دقیقاً در همان زمان در اقتصاد ما، به طور فزاینده ای در حال ارزشمند شدن است. درنتیجه، افراد کمی که این مهارت را پرورش می دهند و سپس آن را محور اصلی زندگی کاری خود قرار می دهند، پیشرفت خواهند کرد.

این کتاب ابتدا شما را متقاعد می کند که فرضیه‌ی کار عمیق، درست است. سپس یاد می دهد چگونه از طریق تعلیم دادن مغز و تغییر عادت های کاری خود، کار عمیق را محور زندگی حرفه‌ای‌تان قرار دهید.

جهت مشاهده مشخصات کتاب روی بخش اطلاعات کتاب کلیک کنید.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از فروشگاه کتابیار سفارش دهید.

کتاب کار عمیق کال نیوپورت ترجمه ناهید ملکی

مشخصات کتاب
موضوع روانشناسی کار و تجارت
ناشر نوین
مولف کال نیوپورت
مترجم ناهید ملکی
نوبت چاپ 19
سال چاپ 1400
تعداد صفحات 240
قطع رقعی
شابک 9786226840118

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کتاب های مرتبط